1 Haftada TYT Bitirme Programı Olur mu?

1 Haftada TYT Bitirme Programı Olur mu?
0

Merhaba arkadaşlar 1 Haftada tyt çalılma programı olur mu sorusu okulun tatil edilmesiyle çok soruldu.

Öncelikle zaman buldukça daha önce sorumatik blog’taki rehberlik yazılarıma ek olarak burda paylaşım yapacağım.

Gelelim sorumuza, internette bu şekilde 1 haftada TYT yi bitirelim sorularına asla inanmayın.

1 haftada TYT bitmesi gerçek bir hedef değildir.Fakat bu 2 haftalık tatilde rakiplerinize fark atabilir.Çok verimli ders çalılabilirsiniz.

Özellikle havaların ısınmasıyla birlikte çoğu öğrenciye bir rahatlık gelmektedir.Bu arakadaşlar çalışmayı bırakmaktadır.

Siz bu havalarda çalışarak bir fark oluşturabilirsiniz.

2 Haftalık Tatilde TYT için Nasıl çalışabilirim

Çalışmalarınız verimli olması çiin,

Bol Bol Tekrar Yapın

Bu tatil ünşversite hazırlanan öğrenciler iiin bir fırsattır.Çalışmaya tekrardan başlayarak konularınıza göz gezdirin.
Baştan hızlı bir tekrar yapın.

Hiç Temelim Yok Ben ne Yapacağım

TYT ye hiç başlamamış olanları yada çok az çalışanları duyar gibiyim bu arkadaşlar ise kolay konuları bu tatilde bitirebilirler.Özellikle sözel branşlara yoğunlaşıp matematik kolay konulara bakabilir.
Matematik kolay konular nedir ?

Benim TYT konularım bitti Ben ne Yapacağım?

TYT konuları bitiren arkadaşlar bu tatilde bol bol deneme çözmelidir.Deneme çözerek konu eksiklerinizi görün bu konuları gözden geçirerek yapamadığınız konuları azaltın.

TYT deneme Önerileri

Sorularınızı yorum kısmından yazabilirsiniz.