Gelen Soru Çözümü İstekleri

Gelen Soru Çözümü İstekleri
0

Herkes soruların bir an önce çözülmesini istiyor bunun farkındayım.Elimden geldiğince musait zamanlarda herkesin sorularını çözmeye çalışıyorum.

Günde binlerce soru soruluyor fakat sadece 1 kaç kişi soru çözüyor.Bu şekilde soruların 100% çözülmesi maalesef olmuyor.

Soruların hızlı çözülmesini istiyorsan sende başkalarının sorularını çözmelisin bu şekilde başkalarıda senin sorularını çözecektir.

Sorularınızın benim tarafından çözülmesini istiyorsanız

1. Saygılı konuşunuz.Emir kipi ile konuşanların sorularını asla çözmüyorum. (Şunu çöz benzeri,kimse sizin özel hocanız veya uşağınız değil)

2. Lütfen doğru cevap yazın. Doğru cevabı yazarsanız sorularınız daha hızlı çözülür.

3. Başkalarına yardımcı olun.

4. Burası ücretsiz bir uygulama kimse senin sorunu çözmek zorunda değil. Hemen acil çöz,yap vb yazanların sorularını en sona bırakıyorum.Çünkü herkesin işi acil benimde işim acil.

5. Günlük hayatta herkesin bir işi var soru çözenlere en azından teşekkür edebilir sorularını doğru cevap ekleyebilir beğenebilirsiniz.

6. Özellikle ücretli soru soran,soru sormak için para isteyen,reklam izleten uygulamalar varken böyle ücretsiz yerli uygulamalar desteklenmelidir.

7. Sorularınızın hızlı çözülmesini istiyorsanız sizlerde üyelere yardımcı olunuz ve arkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

8. Uygulamanın daha fazla kişiye ulaşması için uygulamaya puan verip arkadaşlarınıza önerirseniz kullanıcı sayısı artar daha hızlı çözüme ulaşırsınız.

Özellikle bundan sonra doğru cevap yazılmayan hiç bir soruyu çözmeyeceğim.Moderatorlük görevim olduğu için çok zamanım gitmektedir.

Arkadaşlara faydalı olan soru çözen,

@uzmanOkUn

@seda.dgn

@fatmaksn

Üyelerine teşekkür ediyorum. Bu üyelere de SM moderatörlük adında yeni yetkiler verilmiş olup. Bu üyeler gönderileri düzenleyebilecek gerekli gördüklerinde silebileceklerdir.

Şimdiden herkese iyi çalışmalar diliyorum.

3 Beğeni