Lütfen çözün lutfen

Doğru Cevap Şıkkı

1 Beğeni

çözümünü anlayabilmen için detaylı şekilde yazdım yoksa bu kadar uzun değil çözüm:))

. Özel olmazsa sana birşey sorabilir miyim Baran Bey.bu sorular size ödev olarak mı verildi ve erindiginiz için mi soruları bize soruyorsunuz yoksa soruları çözemediğiniz için mi😂

@Ozkanhoca hocam 11.soruya bakabilir misiniz ben cevabı 33 buluyorum

Bir fotoğrafta 10 tane soru soran hiç uğraşmayan öğrencilerin sorularını çözmüyorum @seda.dgn

Muhtemelen bulduğun m değerleri m-3 negatif yapıyordur orda hata yapıyorsun negatid yapan değerler alınmaz.Mesela 1,2 alınmaz

Hocam ben ilk defa bu kadar soru atan öğrenci görüyorum. Ona da yazdım çözmeye mi eriniyorsun yoksa çözemiyor musun diye.cozmezsek en azından uğraşırlar :slight_smile:

1 Beğeni

Şöyle; biz dersde işlediğimiz gerçekten çok basit dereceleydi. Bu kağıdı sınıfca karşılaştığımızda sınıfca şok olduk nasıl yapacağımizi şaşırdık. Bı de sözlü yapacağını duyunca daha da telaslandik.Söz ogrenip dersime çalısıcam❤️

Peki o zaman baska soru var miydi hangi sayfayı soruyorsun ben sana e postadan yollayayim çözümünü bulursam.buradaki insanlari rahatsız etmeyelim.anlamadigin yer olursa da bana sor.anlastik mi:)

Ya ben a yi eksi 2 bulduk onu anladım x kareyi bulmayida anladım fakat eksi 2yi bir tarafa bırakıyorsun o kısmı anlamadım.

4.soru olucam…