Sorumatik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sorumatik Nedir? Nasıl Kullanılır?
0

Sorumatik şeffaf medeni bir eğitim topluluğudur.

Sorumatik ile Neler Yapabilirim?

• Sorumatik ile Yapamadığın ödevleri ve Soruları sorabilirsiniz.

• Üniversite okuyan öğrenciler sınavları ile soru ve sınav ile ilgili tartışabilir.

• Akademik bir dille bir paylaşım yapabilirsiniz.Bunu yaparsanız rahatsız olmayız :hugs:

• Sınavlar ile ilgili bilgi alışverişi yapabilirsiniz

• Ders notlarınızı paylaşabilir.

• Blog yazılarını paylaşabilirsiniz.

• Seviyeli bir şekilde eğitim ile alakalı herhangi bir konuda tartışabilir paylaşımda bulunabilirsiniz.

• Ben ilk okul veya ortaokula gidiyorum :pleading_face:
    Üzülme sende ödevlerini burada ücretsiz sorabilirsin.

• Matematik Profesörüyüm bilimsel yazılar paylaşacağım derseniz de paylaşabilirsiniz.Yalnız bilimsel formülleri yazan özelliğimizi size bir tanıtmak isteriz.Buradan yönetime yazınız.

• Ben daha çok ücretsiz özellik istiyorum. Böyle :flushed: yapmak isterdik.Ama yapmıyoruz sizleri seviyoruz :innocent:
    Ücretsiz olarak ulaşabileceğiz başka özellikler;

1. Sınav konuları
  2. Motivasyon yazıları
  3. Ders çalışma programları
  4. Çıkmış Sorular
  5. Denemeler
  6. Örnek Sorular
  7. Taban puanlar
  8. Puan hesaplama motorları

Bazılarını eksik yazmış olabilirim bu aralar unutkanım :confused:

Yazdıklarıma inanmıyorsan :arrow_right: TIKLA

Her Yerden Sorumatik’i kullanabilirsin

Arkadaşlarınla bir kafede otururken (Muhabbeti fazla kaçırma :face_with_raised_eyebrow: sınavlar var :writing_hand:) veya otobüste,metroda,okulda,evde her ortamdan kullanabilirsin.

Sorumatik’te Sorular Yarım Kalmaz ?

Hani arkadaşına uygulamadan bir mesaj yazarken bir işiniz çıkar mesajınız yarım kalır ya geri döndüğünüzde mesaj silinmiş ise çok canınız sıkılır :neutral_face: o mesajı hatırlamak istersinizde 10 gün sonra belki aklınıza gelir.

Aynısını sorumatik bana yaşatırsa :face_with_hand_over_mouth:

Sorumatik sorularınız yarım kalmaz.Sorunuz yarım kalırsa endişenlenme buralara 1 hafta sonra,1 ay sonra yada 1 yıl sonra uğrarsan yarım kaldığın yerden sorunu sormaya devam edebilirsin soruyu hatırlamana gerek yok :sunglasses:

Yarım soruyu bulamazsan soru sor kısmındaki taslağı açı tıkla :nerd_face:

Sorular Arasında Kaybolma

Sorular arasında kaybolma beğendiğin soru ve çözümleri yeniden arama :mag_right:

Beğendiğin soruları yer imlerine favorilerine at dilediğin zaman profil menüsünden ulaş :innocent:

Favoriye almak için Soru veya cevabın altında bulunan yer imleri işareti kullanınız.

Rozetler

Olumlu davranışlarınız beğeniler ve rozetler aracılığıyla ödüllendirilir :gift:
Sorumatik te yaptığınız her görevden :1st_place_medal: rozet kazanırsınız.
Örneğin;

-Bir gönderiyi beğendiğinize
-Başka bir konuya sorumatik teki bir bağlantıyı ekleme
-20 beğeni sahibi olma ve 10 beğenme
-20 farklı gönderide beğeni alma
-Profil güncelleme
-Koşulları okuma
-Birisi sizden bahsettiğinde
-Birisiningönderisini şikayet etme

Bunlar gibi 100 lerce görevden rozetler kazanır ve ödüllendirirsiniz.

Rozet Kazanırsam Nolur?

Ne kadar çok rozet kazanırsanız okadar çabuk üyelik satatünüz yükselir.

Üyelik statüsü Yükselirse Nolur ?

Üyelik statüsü yeteri kadar yükselirse sorumatik yönetimine katılarak moderator olabilirsiniz.

Sorumatik’te başka neler var?

İphone da siri var :neutral_face: android telefonum da google asistan var.Sizde ne var :sunglasses:
Endişilenme bizde de dilediğin zaman yazabileceğin SM Robot var :innocent:

SM Robot Kim?

SMrobot kim bana üye olunca bana neden hoşgeldin dedi :thinking:

SMrobot henüz bir siri ve google asistan kadar akıllı olmasa da bizim akıllı robotumuz. :robot:

Canın sıkıldığı zaman @SMrobot a yazabilirsin.Ona biraz zaman ver henüz Türkçeyi :tr: çok iyi bilmiyor ingilizce cevap verirse şaşırma zamanla öğrenecektir.

Sakın şöyle ;

Sinemada on dakika ara dedi, aradım aradım açmadı.

:scream: soğuk espriler yapmayın anlamayacaktır yeni dil öğreniyor.

Biz uygarız

Güven sistemimiz, topluluğumuzun kendisini trollerden, kötü örneklerden ve spam göndericilerden korumak için doğal bir bağışıklık sistemi kurduğu anlamına gelir.Sorumatik ile En çok ilgilenilen uygulama üyeleri, sorumatik yönetimine yardımcı olabilir yönetimde modaratör olarak yer alabilir. Basit, bir işaretleme ( :no_entry_sign:şikayet) sistemi ile her sokak köşesine bir çöp kovası koyduk. Uygunsuz gönderileri çöpe gönderin. Dilediğiniz zaman yönetime buradan mesaj yazabilirsiniz.

Biz Şeffafız ?

Aynı online sayıları görmekten bıktınız mı,abartılmış veriler den sıkıldınız mı :face_with_raised_eyebrow:

Sizleri anlıyoruz :innocent:

Sorumatik te herşey şeffafdır.

• Çözülen soru sayıları
  • Üye Sayısı
  • Sorulan Soru Sayısı
  • Cevap sayısı

Başka istatistiklere tüm üyeler ulaşabilir. Bu verilere menü ksımında bulunan hakkında kelimesine tıklayarak ulaşabilirsin.

Bulamadıysan buradan ulaşabilirsin.

Sorumatik verileri halka açıktır.

6 Beğeni

Benden bahsetmiş gibisin aradığını bulamadın mı ? @SMrobot yardımı görüntüle.

1 Beğeni

Seni övdüm biraz @SMrobot Senlik birşey yok şuan :hugs:

1 Beğeni