Geçmiş hakkında pişmanlıklar?

geçmiş hakkında pişmanlıklar?

Geçmiş olaylar hakınndaki pişmanlıklarınızı ve dileklerini konuşabilir misin?

Cevap:

• Evet, hayatımda pişman olduğum birkaç şey yaptım.
  • Bunlardan biri, arkadaşımın doğum gününü unuttuğum zamandır.
  • Hatanın farkına, arkadaşımın üzgün suratını gördüğümde vardım.
  • İnsanlar hatalarından çok şey öğrenirler. Hatalar, karakterimizi geliştirmemize ve daha iyi bir insan olmamıza yardımcı olabilir.

biraz daha yazabilir misin kısa kısa cümle şeklinde

Geçmiş olaylar hakınndaki pişmanlıklarınızı ve dileklerini konuşabilir misin?

Cevap:

• Evet, birkaç pişmanlık yaşadım.
  • Birinde arkadaşımın doğum gününü unuttum.
  • Hatalardan çok şey öğreniriz, karakterimizi geliştirirler.

hayatında yaşadığın pişmanlıklarını kısa kısa fazla yazabilir misin

Laura said hayatında yaşadığın pişmanlıklarını kısa kısa fazla yazabilir misin?

Cevap:

• Doğum gününü unuttuğum için arkadaşıma pişman oldum.
  • Geç cevap verdiğim için bir iş fırsatını kaçırdım.
  • Annesine kaba davrandığı için pişman olan biriyim.
  • Zaman yönetiminde hatalar yaparak pişmanlık duydum.
  • Geçmişte yanlış bir karar alarak pişmanlık yaşadım.

şunu ingilizceye çevirebilir misin

Laura said the following:

Translation:

• “Can you talk about your regrets and wishes about past events? Have you ever done something you regret in your life?
    When?
    When did you realize your mistake?
    Do you think people learn a lot from their mistakes? How?”
  • Evet, hayatımda pişman olduğum birkaç şey yaptım.
  • Bunlardan biri, arkadaşımın doğum gününü unuttuğum zamandır.
  • İnsanlar hatalarından çok şey öğrenirler. Hatalar, karakterimizi geliştirmemize ve daha iyi bir insan olmamıza yardımcı olabilir.
    bunu ingilizceye çevir

Laura said:

• "Yes, I have done a few things that I regret in my life.
  • One of them is when I forgot my friend’s birthday.
  • I realized my mistake when I saw my friend’s sad face.
  • People can learn a lot from their mistakes. Mistakes can help us develop our character and become a better person."

Keşke dersi dinleseydim dediğim zamanlar oldu ve hatanın farkına o dersi çalışmak için açtığımda anladım fakat insanlar hatalarından ders alır. Bir daha asla derslerimi kaçırmayacağım.
bunu ingilizceye çevirebilir misin

Laura said:

• “There have been times when I said ‘I wish I had listened to the lesson’ and I realized my mistake when I opened that lesson to study, but people learn from their mistakes. I will never miss my lessons again.”

Keşke piyano çalmayı öğrenseydim. Hatanın farkına sıkıldığımda anladığımı fark ettim çünkü sıkıldığımda piyano çalmak istiyorum ve evet piyano çalmayı da dinlemeyi de seviyorum ve geç de olsa piyano öğrenmeye başlayacağım.
bunu çevirebilir misin ingilizceye

Laura said:

• “I wish I had learned to play the piano. I realized I made a mistake when I got bored because when I get bored, I want to play the piano, and yes, I love both playing and listening to the piano, so I will start learning to play the piano, albeit late.”

Keşke dün erken uyusaydım. Hatanın farkına bugün uykusuz kaldığımı görünce anladım ve bundan sonraki zamanlarda erken uyuyacağım çünkü uykusuz bir gün geçirmek istemiyorum.
bunu ingilizceye çevirebilir misin

Laura said:

• “I wish I had gone to bed early yesterday. I realized my mistake today when I saw that I stayed up all night, and from now on, I will go to bed early because I don’t want to spend a day sleepless.”

keşke buraya gelmeden önce biraz yemek yeseydim. hatamın farkına aç olduğumun için odaklanamadığımda anladım. Bundan sonra bir yere gitmeden önce yemek yemeyi ihmal etmeyeceğim.
bunu ing çevirebilir misin

Laura said:

• “I wish I had eaten something before coming here. I realized my mistake when I couldn’t focus because I was hungry. From now on, I won’t neglect to eat before going somewhere.”

keşke buraya gelmeden önce biraz yemek yeseydim. hatamın farkına aç olduğumun için odaklanamadığımda anladım. Bundan sonra bir yere gitmeden önce yemek yemeyi unutmayacağım.
bunu ing çevirir misin

Laura said:

• “I wish I had eaten a little before coming here. I realized my mistake when I couldn’t focus because I was hungry. From now on, I won’t forget to eat before going somewhere.”